top of page

הרב יהודה חייק שליט"א בכנסת ישראל מתמודד לרב ראשי לישראל הספרדי הראשון לציון

הרב יהודה חייק שליט"א משופטי הארגון דהקמת הסנהדרין, אמש היה בכנסת שם פגש חברי כנסת חשובים וכן ממשיך בקמפיין לקראת ריצתו לרב ראשי לישראל הספרדי הראשון לציון.


הרב חילק חוברת בת כ45 דפים כולל כל המבחנים של הרב כולל בגרות, כושר לרב עיר, מבחנים אצל הרבנות ועוד ועוד, יתפעלו כאלה שכבוד הרב גם מוכשר להיות שוחט, מוהל, מסדר קידושין ועוד. כל החוברת כבר פורסם כאן.


תמונה: הרב ניחם משפחות השכולות ודיבר על מעלת מסירות נפש וקידוש שם שמים. וכן הביא את דברי הזוהר שמעיד שנשמות שמסרו נפשם על קידוש השם אין היכל יותר גבוהה מהיכל השביעי ששם הנשמות יושבים ששם רק הצדיקים לומדים תורה עם הקדוש ברוך הוא.


תמונה: הרב יהודה חייק שליט"א משופטי הארגון דהקמת הסנהדרין והרב יוסף אדרעי יועץ הקמת הסנהדרין, בשיחה עם מר מתן כהנה אודות ריצתו של הרב ומועמד לרב ראשי לישראל הספרדי הראשון לציון וכן אודות הקמת הסנהדרין והצרכים ההלכתיים של ישראל היום.


יש הרבה רבנים שיכולים לומר הלכה למעשה, אז אם כך מה מיוחד אצל הרב? למה הוא רץ למועמדות לרב ראשי? מה קרה?סרט: עם חזקי מערוץ 7 ברעיון התקשורתי בקשר לריצת מועמדות לרב ראשי לישראל הראשון לציון.


אז ככה, נכון לעכשיו, באופן רשמי הרב יהודה חייק שליט"א הוא הראשון המודיע באופן רשמי על ריצתו לרב ראשי.


סרט: בדרך לכנסת, הרב יהודה חייק והרב יוסף אדרעי בדברי תורה ותפילה לחיילים.


שנית, הרב בקיא בתורה באופן בלתי רגילה, וכן לרב יש רצון עז לתקן כמה וכמה עניינים בכשרות, גיור, גיטין וקידושין ועוד תחומים אחרים שעומדים על הפרק היום, הרב רוצה להסיר מכשול מעם ישראל הקדושים ולהרבות להם זכויות דווקא בזמן זה שאנו זקוקים לרחמי שמים.


שלישית, הרב מיוחד בראיה קדימה, אכן הרב כתב ספר על ההלכות ונימוקים בקשר לעלייה להר הבית וכן הרב יהודה חייק שליט"א משופטי הארגון דהקמת הסנהדרין, ועוזר לא רק בלשמר את הגחלת ההלכתית אלא יש לרב ראייה קדימה והרב מתעסק עם הלכות שיהיו רלוונטים כדי להכין את ארץ ישראל ועם ישראל לקראת הגאולה, וזה כולל הלכות הקשורות עם הקמת הסנהדרין, מינוי מלך מחיית עמלק בניין בית הבחירה.


תמונה: הרב בכנסת מסביר ועונה בקשר למועמדו לרב ראשי.


רביעית, הרב הוא הצנע לכת, מדבר עם יהודים ושאינם יהודים בכבוד, אינו רואה את עצמו יותר טוב מאחרים, הרב בעל תשובה בעצמו ומבין את הציבור הרחב, כמו כן יש לרב בנים המשרתים בצבא וכן שלומדים תורה, הרב הוא איש המשמח לבבות ישראל בכל הזדמנות אפשרי.


תמונה: בית הכנסת בתוך הכנסת, הרב יהודה חייק שליט"א והרב יוסף אדרעי יועץ הקמת הסנהדרין התפללו מנחה עם כמאה איש, אנשי ביטחון, שרי כנסת ועוד, הרב יוסף אדרעי מסר דברי תורה על הלכות מלכים פרק א אודות שלוש המצוות שעם ישראל מקיימים בשעת כניסתם לארץ, מינוי מלך מחיית עמלק בניין בית הבחירה, ועל" אין ממנים מלך אלא על פי בית דין של שבעים" הקהל הקשיב קשב רב וחזקו את ידיו.


עקב המצב בקצרין אתמול, שקצרין היא עיר מגוריו של הרב בצפון, הרב נשא דברים וברכות לחיילים ולעם ישראל.חוץ ממדיניות וכו' יש כאן מהלך תורני - דמות מנהיגותי שיכול לפעול שינויים לטובה בכל הקשור לתורה - בכל הקשור לאחדות ישראל - יש כאן הזדמנות לאחד את המדינה ממש - על ידי דוגמה חי'ה של ראשון לציון שרואה את הזולת - חוזר בתשובה - ילד אחד בצבא ואחד לומד תורה - לגשר עולמות. יש כאן הזדמנות פז לנו. - רבנים לא חסר - רבנים שנמצאים במקום נכון להבין את כולם ובו זמנית לא לוותר על דת משה וישראל - וזה נדיר ונמצא הפעם אצל הרב חייק.


וכן כאן המקום לומר תודה לטלי גטליב, לשכת עוצמה יהודית, לשכת יש עתיד, חזקי היקר מערוץ 7 וכל הצוות בכנסת, וכן השוטרים ושומרים, וכל מי שעזר ונתן מזמנו לרב, תודה לכם, שהקדוש ברוך הוא יראה את השתדלותכם ויוסיף את זה לזכות לעם ישראל להגנה וחיזוק ביטחון ארץ ישראל ועם ישראל השלמה.


וכן הנה הכתבה היוצאת לאור על ידי ערוץ 7 בהקשר לביקור של כבוד הרב:


הרב יהודה חייק מתמודד לתפקיד הראשון לציון

הוא חוזר בתשובה. בין ילדיו גם לוחמים וגם תלמידי מוסדות חרדיים. בין לבין הוא גם שר, וכעת מתמודד על כהונת הרב הראשי. הרב יהודה חייק.

הצטרפו לקבוצת הוואטצאפ של ערוץ 7:

51 views0 comments

Comments


Moshiach News Global Articles: News Updates for the Moshiach Elite Community,

Everything in relation to Moshiach, Redemption, Current Events, Global Peace and Positive Change.

 we hope to keep the dream of peace and respect between all mankind here, please check back from time to time to see what we are discussing and help create the change you want to see in the world by sharing the articles you like.

bottom of page